Ostatné   zariadenia
Koliba GrétaPenzión Mária

Ubytovanie

 

Chata pozostáva z troch apartmánov. 

Pôdorys - prízemie

Na prízemí je v spálni manželská posteľ, a poschodová posteľ pre deti. V spoločnej obývačke s kuchyňou je rozťahovacia pohovka. Kuchyňa je vybavená šporákom s rúrou, chladničkou a mrazničkou. V obývačke je TV – sat, apartmán je klimatizovaný. Z obývačky je vstup do sociálneho zariadenia kde je wc a sprcha. Apartmán disponuje vlastným vchodom, terasou.

Na poschodí je malý apartmán pre dve osoby s chladničkou a kuchynským kútikom. Apartmánik je klimatizovaný, má vlastné sociálne zariadenie so sprchou. Do obývačky sa vstupuje samostatným vchodom z predsiene a má samostatnú terasu. Obývačka je vybavená TV – Sat.

 

Pôdorys - poschodie

 

Na poschodí je veľký apartmán, kde v spálni je manželská posteľ a jedno lôžko samostatné lôžko. V spoločnej obývačke s kuchyňou je rozťahovacia pohovka. Kuchyňa je vybavená šporákom, chladničkou a mrazničkou. V obývačke je TV – sat, apartmán je klimatizovaný. Z obývačky je vstup do sociálneho zariadenia kde je wc a sprcha. Apartmán disponuje vlastným vchodom, terasou.

 

 

V objekte je dostatočný počet parkovacích miest. Objekt disponuje vlastným krbom a dostatočným počtom lehátok na opaľovanie. Pred apartmánovým domom, ktorý je v prvej zóne od pobrežia je betónová opaľovacia pláž, ktorá je spoločná ako aj celé pobrežie. Pobrežie je štrkové, vstup do mora je mierny bez veľkých skál, je vhodný pre kúpanie aj seniorov, no najmä rodín s deťmi, na ktoré je dohľad z každej terasy apartmánov.

 

Vyberte si obdobie a počet osôb a my Vám ponúkneme vhodné ubytovanie.

Od:kalendárDo:Osoby:Deti:
Tel.: +421 (0) 911 897 009
E-mail: anton@povazsky.com
ulica Soldatica
Vir, Chorvátsko
GPS súradnice:
N 44,302090 E 15,114012
Design by: Artlandia
Created by: Creative Solution